پیرو مشکلات اخیر سرور ها و انتقال آنها به دیتاسنتر های ایران و کانادا شرایط جدید میزبانی وب و سرور مجازی به اطلاع شما عزیزان می رسد :

تمامی مشترکین فروشگاه ساز که سیستم آنها بر روی هاست اشتراکی میکس ایران (سرور های اختصاصی و مجازی را شامل نمی شود)  قرار دارد می بایست حداکثر تا تاریخ 10 بهمن 91 نسبت به انتخاب یکی از روش های زیر اقدام نمایند :

1 - انتقال اسکریپت به سرور یا هاست شخصی شما :
1-1 : تمامی درخواست های انتقال شامل انتقال فایل ها و نصب فروشگاه ساز در هاست معرفی شده شما تا تاریخ مذکور ‌رایگان انجام خواهد شد و بعد از این تاریخ شامل هزینه نصب می شود.
1-2 : مشترکینی که از تاریخ خرید فروشگاه آنها، بیش از یکسال می گذرد (در واقع بعد از اتمام هاست رایگان اولیه،آن را تمدید کرده اند) می توانند درخواست عودت مبلغ باقی مانده از قرارداد هاست خود را ارسال نمایند تا در اسرع وقت مبلغ مورد نظر به حساب آنها واریز شود.
1-3 : هاست رایگان ارائه شده به مشتریان در واقع به عنوان هدیه و به دلیل عدم نصب اسکریپت بر روی هاست شخصی آنها واگذار می شد به همین دلیل برای مشترکینی که از تاریخ خرید آنها کمتر از یکسال می گذرد (در واقع هاست اولیه آنها به اتمام نرسیده) امکان درخواست هزینه هاست وجود ندارد زیرا این امکان فراهم شده تا اسکریپت بر روی هاست های دیگر نصب شود.
1-4 : دامنه های ثبت شده برای هر دو مشترکین کمتر از یکسال و بیشتر محفوظ خواهد بود و مشکلی در ادامه کار آنها نیست.
1-5 : هاست مورد نظری که مشترکین انتخاب می کنند، می بایست موارد زیر را دارا باشد ‌:
PHP5 , MySql5 , IonCube 4.2.2
1-6 : هر گونه تغییرات در کد برنامه که موجب اخلال در عملکرد برنامه شود موجب می شود اسکریپت شما از سیستم پشتیبانی حذف گردد.

2 - ادامه دریافت خدمات هاست از میکس ایران با تعرفه های جدید :
2-1 : پلن های جدید هاستینگ (ایران و خارج از کشور) در آدرس http://www.mixihost.com/hosting قابل مشاهده است .
2-2 : مبلغ باقی مانده از قرارداد قبلی هاست شما از مبلغ فعلی پلن ها کسر می شود.
2-3 :‌ هاست های ایران سرعت پاسخگویی بسیار بالاتر از خارج از کشور را دارا می باشند ولی هزینه پهنای باند آنها بالاتر است.
2-4 : هاست های خارج از ایران پاسخگویی مناسبی دارند (کانادا) و البته هزینه پایین تری دارند.
2-5 : نام کاربری و رمز عبور مستقیم هاست در اختیار کاربر قرار خواهد گرفت.
2-6 : استفاده از هاست های اشتراکی منوط به قبول شرایط  استفاده از خدمات هاست است : http://www.mixihost.com/tos
2-7 :‌ در صورت ارسال رمز عبور هاست هر گونه تغییرات در کد برنامه که موجب اخلال در عملکرد برنامه شود موجب می شود اسکریپت شما از سیستم پشتیبانی حذف شود.

همانطور که در ابتدای ایمیل اشاره شد حتما تا تاریخ 10 بهمن 91 نسبت به انتخاب یکی از طرح های مذکور اقدام نمایید بدیهی است بعد از این تاریخ مسئولیت اطلاعات کاربران بر عهده میکس ایران نخواهد بود.

با احترام،
گروه میکس ایرانTuesday, January 22, 2013

« بازگشت